Falmania

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,3 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Canavar Labs
Gelişmiş bir fal bakma uygulaması olarak karşımıza çıkan Falmania ile özel fal yorumlarınız ile keyifli anlar geçirin.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza Falmania mobil uygulamasını ücret ödemeden indirerek hayatınıza dair özel fal yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Kahve keyfinizi sınırsız bir şekilde yaşamak ve fal ile taçlandırmak için sizde Falmania'nın özel yorumları ile keyfinize bakın.

Kahvenizi içtikten sonra fincanınızı kapatın, soğuma işlemi gerçekleştikten sonra farklı açılardan fotoğrafını çekin ve Falmania'ya yükleyin. Son olarak ekranın alt kısımda bulunan butona basarak fal analizini başlatın. Analiziniz uzaman fal yorumcuları tarafından incelerek doğru bilgiler ışığında yorumlanıyor. Çok beklemeden kahve falı yorumlarınız akıllı cep telefonunuzun ekranına gelecektir. 

Uygulamayı kullanmak çok basit ve eğlencelidir. Kaliteli tasarımı ve kullanışlı arayüzü sayesinde Falmania kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir uygulama olmaya hak kazanmıştır. Fal yorumunu öğrenmek istediğiniz kahve fincanının fotoğrafını sisteme yüklüyorsunuz. Ardından gerçek fal yorumları ile falınızı öğrenebiliyorsunuz. 

Gerçek kahve fincanı fotoğrafları ile fal yorumlarınızı inceleyin. Eğlenceli yorumlar eşliğine kendinizi eğlendirmek ve keyifli vakit geçirmek için sizde Falmania uygulamasının gerçek yorumları inceleyin. Gerçek kahve falı yorumu ile kolayca falınızı öğrenebilir, arkadaşlarınız ile dedikodular yapabilirsiniz. Kahve keyfinizi Falmania ile çok daha farklı bir şekilde yaşayabilirsiniz. 

Falmania indir